Doskwierają Ci problemy w okolicy ucha? nosogardła? Potrzebujesz konsultacji laryngologicznej w gabinecie lekarskim? Doktor Mateusz Dworak od czerwca br. uruchamia grafiki i zaprasza na wizyty lekarskie do gabinetu w naszym Centrum. 

Chcesz bezpiecznie przekroczyć granice w okresie koronawirusa? Potrzebujesz wyjechać do Austrii czy Słowacji? Zrób badanie na SARS-CoV-2 metodą real time RT-PCR wraz z wystawianym do wyników badania zaświadczeniem lekarskim potwierdzającym ujemny wynik testu na COVID-19 i bezpiecznie przekraczaj granice państwa.

Hand photo created by freepik - www.freepik.com

Migrena objawia się uporczywym i nawracającym bólem głowy. Należy do grupy schorzeń o podłożu neurologicznym o wyjątkowo przykrych dla pacjenta dolegliwościach. Aktualnie, w leczeniu migreny wykorzystuje się szerokie spektrum grup lekowych. Praktykuje się także postępowanie o podłożu niefarmakologicznym, preparaty biologiczne, techniki neurostymulacji, oraz toksynę botulinową.

Znamy nowe terminy konsultacji dr Barbary Zawiślak, specjalisty kardiologii. Pacjenci zainteresowani wykonaniem badania echo serca (USG serca) wraz z konsultacją kardiologiczną u Pani Doktor Zawiślak zapraszamy 21 i 25 maja br. (czwartek oraz poniedziałek). Prosimy pamiętać o wcześniejszej rejestracji wizyty w formie telefonicznej (12 621 15 20) lub mailowej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

Na łamach najnowszego wydania specjalistycznego Journal für Kardiologie - Austrian Journal of Cardiology, opublikowano wypowiedź prof. dr hab. med. Dariusza Dudka, kardiologa, prezesa Elekta European Association for Percutaneous Cardiovascular Interventions (EAPCI ESC). W czasopiśmie czytamy:

Ważna informacja. Od teraz, dr Roman Kuśnierczyk, specjalista chirurgii ogólnej oraz naczyniowej zapewni Pacjentom KCDK realizację badań USG tarczycy oraz USG jamy brzusznej wraz z konsultacją chirurgiczną. Do wakacji, cena badania USG wraz z konsultację będzie wynosić 200 zł.

Już 22 maja br.(piątek) dr Aldona Stachura będzie prowadzić konsultacje. Pacjentów zainteresowanych wsparciem chirurga plastycznego i zabiegami w tym zakresie serdecznie prosimy o kontakt i rejestrację. Jednocześnie informujemy, że podczas pandemii COVID-19 doktor Aldona Stachura realizuje zabiegi w trybie ambulatoryjnym z zachowaniem najwyższych protokołów bezpieczeństwa.

W wyniku ekspozycji skóry na działanie promieni słonecznych na skórze pojawiają się zmiany, których nie wolno bagatelizować. Dermatoskopia, to właśnie badanie, które pomaga w ocenie zmian skórnych, ustaleniu ewentualnego procesu ich leczenia czy etapów ich obserwacji pod nadzorem lekarza specjalisty dermatologii. Doktor Żurek-Wolnik, nasz dermatolog, zarówno dzieci i dorosłych zaprasza na konsultacje w każdy wtorek i piątek. Przy wskazaniach badanie dermatoskopowe jest realizowane przez Panią Doktor w trakcie konsultacji lekarskiej. 
 

Profesor Jacek Legutko uruchamia dodatkową pulę terminów dla Pacjentów obarczonych schorzeniami kardiologicznymi. W maju, Profesor będzie konsultował dotychczasowych i nowych Pacjentów dodatkowo w dniach 20, 22, 27 oraz 29 maja.  Celem rejestracji prosimy o kontakt pod numerami telefonów 12 621 15 20 lub 696 18 47 97.
 

Ważna informacja dla pacjentów szukających wsparcia chirurga plastycznego. Doktor Aldona Stachura, specjalista chirurgii plastycznej naszego Centrum, będzie konsultować pacjentów już 8 maja  br. (piątek). Doktor Stachura, na co dzień pełniąca funkcję Ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala nr 5 im. Świętej Barbary w Sosnowcu wspiera pacjentów wiedzą, doświadczeniem i precyzją chirurgiczną w zakresie zabiegów operacyjnych i zabiegów wykonywanych w trybie ambulatoryjnym. 

Doktor Anetta Chrzanowska, specjalista reumatologii, uruchamia grafik konsultacji on-line. Doktor Chrzanowska będzie realizować teleporady w maju, w dniach 4,11, 18 i 25. Pacjentów zainteresowanych tą formą wsparcia Pani Doktor prosimy o kontakt telefoniczny z naszą Rejestracją pod numerami telefonów: 12 621 15 20 oraz 696 18 47 97.

 

Wraz z majem dr Alicja Żurek-Wolnik, specjalista dermatolog dzieci i dorosłych, będzie przyjmować pacjentów dwa razy w tygodniu. To dla nas i dla naszych pacjentów bardzo dobra wiadomość. Doktor Żurek-Wolnik, ceniona za wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie, zyskała zaufanie setek pacjentów. Na konsultacjach pojawiają się zarówno Ci starsi, jak i najmłodsi pacjenci. Zwiększenie dni konsultacyjnych umożliwi szybszy kontakt z Panią Doktor oraz szybsze rozwiązanie problemu dermatologicznego.

Kontakt

Kontakt

Krakowskie Centrum Diagnostyczno Kliniczne
al. płk. Wł. Beliny-Prażmowskiego 60, Kraków
+48 12 621 15 20
+48 696 18 47 97
rejestracja@kcdk.pl
Odwiedź nas na Facebooku

Jak do nas dojechać?

Jak do nas dojechać?