W naszym Centrum wykonujemy zabiegi małoinwazyjną metodą elektrochirurgii.  Wykorzystuje ona przepływ prądu elektrycznego zmiennego w usuwaniu i niszczeniu zmian skórnych. W naszym Centrum zabiegi elektrochirurgii wykonuje dr Judyta Maciejowska-Podosek, dermatolog, dermatochirurg, dermatolog estetyczny..

Drodzy Pacjenci, już teraz informujemy o otwartych grafikach specjalistów KCDK w wybrane soboty marca, tj. 7, 14, 21.03. br. Do Waszej dyspozycji pozostają m.in. dr Katarzyna Kasprzyk (neurolog), prof. dr hab. med. Tomasz Mach (gastroenterolog), dr Judyta Maciejowska-Podosek (dermatolog), jak również dr Aldona Stachura (chirurg plastyk). Informacja i rezerwacja na wizyty do wybranego lekarza odbywa się pod numerem 12 621 15 20 oraz 696 18 47 97. Czekamy również na zapytania pod adresem email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy. Zespół KCDK

Z dumą informujemy, że otrzymaliśmy certyfikat Placówki Przyjaznej Pacjentom. Jest to dla nas najwyższa forma wyróżnienia gdyż jest przyznawana przez samych Pacjentów. Naszym celem w codziennej pracy KCDK jest zapewnienie dostępu do kompleksowej i najwyższej jakości opieki medycznej oraz kompetentnej kadry lekarskiej. Mamy nadzieję, że to wyróżnienie jest także potwierdzeniem realizacji tego założenia.

Do naszego zespołu lekarskiego dołączył lek. Mariusz Kujawski, specjalista kardiologii, specjalista hipertensjologii, echokardiografista certyfikowany europejskim certyfikatem EACVI. Doktor Kujawski w naszym Centrum sprawuje holistyczną opiekę medyczną nad pacjentami ze schorzeniami układu sercowo-naczyniowego. Wykonuje m.in. badanie echo serca, badanie wysiłkowe EKG.

Doktor Aldona Stachura, specjalista chirurgii plastycznej, będzie konsultować oraz wykonywać zabiegi w naszym Centrum dodatkowo w poniższych terminach: 21 marca (sobota) oraz 27 kwietnia (poniedziałek).

Osoby zainteresowane konsultacją u Pani Doktor proszone są o kontakt z rejestracją naszego Centrum: 12 621 15 20 lub 696 18 47 97. Zachęcamy również do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W lutym Centrum będzie czynne w trzy wybrane soboty - tj.: 1, 8 oraz 29 lutego. A już w najbliższą sobotę będzie można skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów:

  • Chirurga plastyka – dr med. Aldona Stachura
  • Dermatologa i wenerologa – dr Judyty Maciejowskiej-Podosek
  • Podologa – mgr Dominiki Zemły
  • Laryngologa osób dorosłych – dr Mateusza Dworaka

oraz

  • Nefrologa dzieci i dorosłych, hipertensjologa – prof. dr hab. med. Doroty Drożdż.

Z ogromną przyjemnością przekazujemy informację, iż Doktor Dorota Drożdż z rąk Prezydenta RP, Andrzeja Dudy, otrzymała tytuł profesora nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Profesor Dorota Drożdż posiada specjalizację z nefrologii i hipertensjologii. Konsultuje zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Profesor Drożdż opiekuje się pacjentami Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, pełniąc funkcję Kierownika Oddziału Nefrologii i Nadciśnienia Tętniczego/Stacja Dializ.

Zanieczyszczenie powietrza (smog) i jego szkodliwy wpływ na zdrowie stanowi bardzo poważny problem. Na działanie niebezpiecznych związków narażone są głównie dzieci, kobiety w ciąży oraz osoby starsze. Codziennie media informują nas o stanie zanieczyszczenia powietrza w regionie. Przy fatalnej jakości powietrza, co ma miejsce w ostatnich dniach, rekomendują pozostanie w domu. Jakie objawy powinny nas zaniepokoić? Z jakimi dolegliwościami winniśmy się zgłosić do pulmonologa - specjalisty chorób płuc?

Już od stycznia zapewniamy Pacjentom naszego Centrum opiekę doświadczonego podologa. Udzielamy profesjonalnej pomocy w zakresie problemów paznokci np. grzybicy, wrastanie, usuwanie modzeli, odcisków, brodawek. Nasz podolog - mgr Dominika Zemła wspiera Pacjentów wskazówkami dotyczącymi profilaktyki i prawidłowej higieny stóp. Rozpoznaje patologiczne zmiany na stopach oraz przeprowadza odpowiednie zabiegi.

Już od 8 stycznia br. lekarze będą wystawiać recepty jedynie w formie elektronicznej. Do realizacji e-recepty w aptekach konieczne będzie posiadanie czterocyfrowego kodu e-recepty oraz numeru PESEL. 
 
Z myślą o komforcie naszych Pacjentów zachęcamy do utworzenia konta w Internetowym Koncie Pacjenta (https://pacjent.gov.pl/ ). Zalogowanie i jednorazowe podanie numeru telefonu kontaktowego umożliwi otrzymywanie kodów wystawionych e-recept w wiadomościach SMS. Jest to zdecydowanie najwygodniejsza forma pozyskania kodu e-recepty.

Drodzy Pacjenci, w okresie świątecznym i noworocznym będziemy do Waszej dyspozycji wg poniższego harmonogramu pracy: 
23.12 (poniedziałek) - 8.00-20.00,
24.12 (wtorek - Wigilia) - 8.00-12.00, 
27.12 (piątek) - 8.00-18.00
30.12 (poniedziałek) pracujemy normalnie w godzinach 8.00-20.00 a w Sylwestra, tj. 31.12- 8.00-14.00.
Zapraszamy!

Życzenia od Zespołu Krakowskiego Centrum Diagnostyczno Klinicznego (KCDK) płyną z serca do każdego z Państwa. Niech nastrój Świąt wypełni nasze domy i rodziny miłością, szacunkiem i radością.

Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc na konsultacje dr med. Aldony Stachury, specjalisty chirurgii plastycznej. Pani Doktor Stachura będzie przyjmować i doradzać pacjentom w najbliższą sobotę (21. grudnia). Pacjenci chcący skorzystać z doświadczenia Pani Doktor proszeni są o rejestrację telefoniczną lub internetową. 

Zapraszamy.

Nasze Centrum KCDK zostało partnerem II Kongresów Pacjentów Kardiologicznych. Wydarzenie dedykowane wszystkim pacjentom - szczególnie ze schorzeniami serca i naczyń odbędzie się 13 grudnia br. (piątek) w przepięknych salach ICE Cracow Congress. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Kontakt

Kontakt

Krakowskie Centrum Diagnostyczno Kliniczne
al. płk. Wł. Beliny-Prażmowskiego 60, Kraków
+48 12 621 15 20
+48 696 18 47 97
rejestracja@kcdk.pl
Odwiedź nas na Facebooku

Jak do nas dojechać?

Jak do nas dojechać?